Apie mus

Esame su Jumis, kai Jums to labiausiai reikia.

Ratio Legis komanda aplink stalą
Apie mus

Esame su Jumis, kai Jums to labiausiai reikia.

Patirtis. Asmeninis dėmesys. Kompetencija.

Advokatės Vilijos Gražulytės kontora įkurta 1994 metais. Pagrindinės specializacijos buvo baudžiamoji, verslo ir komercinė teisė. Ilgainiui, plečiantis kontorai, pradėtos teikti ir nesusijusios su verslo poreikių tenkinimu paslaugos.

Jau nuo 1999 metų advokatės kontora pradėjo teikti paslaugas šeimos teisės, asmens garbės ir orumo gynimo, paveldėjimo ir kitose su kasdieniais žmonių poreikiais susijusiose teisės srityse.

2016 metais įkurta advokatės Vilijos Gražulytės profesinė bendrija „Ratio Legis“.

Mumis pasitiki tiek verslo, tiek privatūs klientai. Mūsų veiklos filosofija, sukaupta didelė teisinio darbo patirtis, kokybiškos teisinės paslaugos, įgytas klientų pasitikėjimas, – mūsų veiklos tęstinumo pagrindas.

Sėkmingai atstovaujame Jums tiek asmeniniais ar šeimos klausimais, tiek verslo teisės srityse, santykiuose su klientais, verslo partneriais ar konkurentais, patariame įmonių valdymo klausimais.

Mūsų žinios, teisinės doktrinos išmanymas tarnauja ne tik tiesiogiai Jums. Kartu su kitomis advokatų kontoromis kūrėme „Sutarčių žinyną“, UAB „Verslo žinios“ leistą leidinį, skirtą įmonių vadovams.

Mūsų filosfija

MĄSTOME STRATEGIŠKAI

Opiose, įtemptose ir nemaloniose gyvenimo situacijose žmonės linkę elgtis spontaniškai, todėl mes išklausome, įsigiliname ir padedame racionaliai įvertinti situaciją, įveikti sunkumus, apdairiai apginti savo teises.

KŪRYBIŠKI

Siekiame išspręsti problemą iš esmės, randame racionaliausius sprendimo būdus, atitinkančius Jūsų vertybes, situaciją ir interesus.

SĄŽININGI

Mes atvirai pasakome, kokios yra problemos išsprendimo perspektyvos. Laikomės pozicijos, kad teisminis ginčo sprendimo kelias yra kraštutinė priemonė. Visuomet ieškome galimybių išspręsti ginčus derybų būdu, net ir ginčo nagrinėjimui besitęsiant teisme.