Nuotrauka

Jei yra būdas padaryti geriau - mes jį rasime.

Mūsų istorija

Advokatės Vilijos Gražulytės kontora įkurta 1994 metais. Pagrindinės specializacijos buvo baudžiamoji, verslo ir komercinė teisė. Ilgainiui, plečiantis kontorai, pradėtos teikti ir nesusijusios su verslo poreikių tenkinimu paslaugos.
 
Jau nuo 1999 metų Advokatės kontora pradėjo teikti paslaugas šeimos teisės, asmens garbės ir orumo gynimo, paveldėjimo ir kitose su kasdieniais žmonių poreikiais susijusiose teisės srityse.
 
Advokatės Vilijos Gražulytės kontora kartu su kitomis iškiliomis advokatų kontoromis dalyvavo kuriant "Sutarčių žinyną" - tai bendrovės UAB "Verslo žinios" leidžiamas leidinys, priklausantis žinynų serijai "Konsultacijos vadovui".
 
Istoriškai susiklostė, kad mumis pasitiki tiek verslo, tiek privatūs klientai. Mūsų veiklos filosofija, sukaupta didelė teisinio darbo patirtis, kokybiškos teisinės paslaugos, įgytas klientų pasitikėjimas, - mūsų veiklos tęstinumo garantas.

Mūsų filosofija

Kiekvieno Kliento poreikiai yra unikalūs. Glaudžiai bendradarbiaujame su kiekvienu Klientu siekdami suprasti jo interesus ir tikslus.

 

Siekiame išspręsti problemą iš esmės, siūlome efektyviausius problemos sprendimo būdus labiausiai atitinkančius Kliento veiklos filosofiją, situaciją ir interesus.

 

Informuojame Klientą apie keliamos problemos išsprendimo  perspektyvas.

 

Laikomės pozicijos, kad teisminis ginčo išsprendimo kelias yra kraštutinė priemonė. Visuomet ieškome galimybių išspręsti ginčus derybų būdu, net ir ginčo nagrinėjimui besitęsiant teisme.